bileklik

Puduhepa Girişimci Kadınlar Üretim ve İşletme Kooperatifi yani Puduhepa Ailesi, tarihi Dulkadiroğulları Konağında faaliyet göstermektedir. Dulkadiroğulları Konağında yöresel yiyecekler, Hitit mutfağına ait ürünler ve kahvaltı sunulmaktadır. Puduhepa Ailesi’nin üreten kadınları ayrıca tamamen kendi el emekleri ile hazırladıkları ürünler sayesinde satış yapmaktadır.  Bu ürünler arasında çantadan bez bebeğe kolyeden bilekliğe kadar pek çok el emeği ürün bulunmaktadır. Puduhepa Ailesi ürünleri arasında çeşit çeşit bileklik modelleri bulabilirsiniz. Hem sevdiklerinize el emeği ile hazırlanmış bir bileklik hediye edebilir hem de kendi tarzına göre kombininizi tamamlayıcı bileklikleri kendiniz için de satın alabilirsiniz. Bileklikleri ister Dulkadiroğulları Konağı’ndan ister internet sitesinden alabilirsiniz.

Özellikle kadınlar için aksesuarlar günlük hayatta kombinlerin en büyük destekçileridir. Her tarzda kombine uygun formda çok çeşitli bir aksesuar ürün yelpazesi bulunmaktadır. Kolyeler, küpeler, bileklikler ve saatler her kesimden insanın ilgisini çekme gücüne sahip ve çok sık tercih edilen ürünlerdir. Çocuklara göre boncuk bileklikler, erkeklere göre gümüş kolyeler ve değişik değişik kombinleri tamamlayacak takılar ve aksesuarlar bulunmaktadır.

Puduhepa Ailesi’nde ise hem kendinizi hem de hediye olarak alacaksanız hediyeyi vereceğiniz kişinin özel hissetmesini sağlayacak incelikle hazırlanmış el emeği bileklikler bulabilirsiniz.

Puduhepa Aİlesİ’nİn Bİleklİklerİ

Puduhepa Ailesi’nin kadınlarının emeği ve yaratıcılığı ile hazırlanan bileklikler diğer ürünlerde de olduğu gibi değişik renklerde ve değişik işlemelerdedir. Ağırlıklı olarak çiçek işlemelerinin kullanıldığı bileklikler aynı zamanda metal veya kalın ip ile hazırlanmış şekillerde satışa sunulmaktadır. Bilekliklerin üzerindeki kolay takılmasını sağlayan mekanizması, bilekliklerin inceden kalına tüm bileklere uyum sağlamasını kolaylaştırmaktadır.

Modellerinin çekiciliği ve kullanım kolaylığının dışında bileklikler piyasadakilerin aksine özgün tasarımlardır ve bu da sizi özel hissettirecektir.

bileklikHediye bileklik düşünceniz varsa Puduhepa’nın özgün bileklik modellerini tercih edip hediye alacağınız kişiyi de sevindirebilir ve el emeği bileklik ile fark yaratabilirsiniz.

Puduhepa Ailesi üyeleri tarafından her biri özenle hazırlanmış bileklik modelleri incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeniz için profillerimizin linklerini aşağıda paylaşıyor olacağız:

Instagram hesabımız

YouTube Kanalımız

Bir Cevap Yazın

Gizlilik Seçenekleri
Bu web sitesi kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internette çalışmak çezelerler kullanılabilir. Bu çerezlerin bu web sitesinde kullanılmasını kabul edersiniz.